Evde Covid Pcr Testi

Hastalarımızın sağlığı ve güvenliği en büyük önceliğimizdir. Doktor ve hemşire ekibimiz, enfeksiyon kontaminasyonu risklerini en aza indirmek için gerekli önlemleri katı kurallar ile uygulamaktadır. Ayrıca akredite ve yüksek kaliteli laboratuvarlarla çalışarak evde covid testi için en doğru sonuçları sağlamaya çalışıyoruz.

Evde Covid Pcr Testi
Evde Covid Pcr Testi

COVID-19 hastalığına yakalanmış bir kişi ile temas etmiş iseniz veya COVID -19 ile ilişkili semptomlarınız varsa, evde covid testi yaptırmanız ve sonuçlarınız çıkana kadar başkalarıyla yakın temastan kaçınmanız gerekir.

Evde Covid testi sonucunuz 8-12 saat içinde hazır olacaktır. Sonuçlarınızı en geç 18 saat içinde almazsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Covid-19 PCR Testi Nedir?

SARS-CoV2 (COVID-19 hastalığına neden olan koronavirüs) ile enfeksiyonun varlığını tespit etmek için Covid-19 PCR testi kullanılır. Bu, RT-PCR adı verilen bir teknik kullanılarak virüsün RNA’sını arayan çok hassas bir testtir. PCR testi, ağız ve burun içinden alınan swaplarla gerçekleştirilir ve Covid-19 için en güvenilir test olarak kabul edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.